"Enter"a basıp içeriğe geçin

Celtabet Canlı Destek Hattı

Celtabet hesabım çalındı ne yapabilirim oldukça ciddi bir meseledir ve bu soru hemen yanıtlamalıdır. Çünkü bir hesap çalındığında kısa süre içerisinde hesabın içi boşaltılabilir. Hesap paneli üstünden para çekme işlemleri de yapılabildiği için Celtabet üyelerinin bu noktada hızlı davranması gerekiyor. Hesabını çaldırmış olan bir bayisi öncelikli olarak sitenin kendi mecralarını kullanmalıdır. Kendi mecraları üstünden sonuç alamazsak daha sonra diğer adamlara geçmelidir. Ancak burada değindiğimiz gibi geçen her dakika çok kritiktir. Bu sebeple Celtabet giriş işlemleri ile birlikte siteye ulaşmalı ve hemen müşteri hizmetleri servisi ile irtibata geçmelisiniz.


Celtabet Canlı Destek Bildirimi Oluşturun
Canlı bahis bürosunda hesabınız çalındıktan sonra ilk önce Celtabet canlı destek bildirimi oluşturmanız gerekiyor. Müşteri hizmetleri servisine online olarak bağlantı kurulduğunda kendi kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirterek hesabınızın çalındığını ve bu hesabı hemen bloke edilmesi gerektiğini belirtin. En sağlıklı yöntem ilk önce hesabı bloke edilmesidir. Böylece hesabınız çalınmış olsa dahi üstünde işlemler ve değişiklikler yapılamayacaktır. Eğer bu yapılamıyorsa diğer önemli olan nokta sizin mutlaka bu hesaba sahip olduğunuzu kanıtlamanızdır. Bunun için de sitede daha önceden işlem yaptığınıza dair bir ekran görüntüsü dekont veya ödeme bilgisinin görselini göndermeniz gerekecektir.


Celtabet Şikayet Konusu Oluşturun
Bu noktada kullanabileceğiniz diğer önemli bir opsiyon da hemen şikayet sitelerine müracaat etmektir. Eğer sitenin kendi yöntemlerini kullanarak sonuç alamadıysanız Celtabet şikayet var bildirimi oluşturabilirsiniz. Burada hesabımızın çalındığını ancak yenileyemediğinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca hesabınızla entegre olan banka detaylarını da dikkat etmelisiniz. Kendi hesabınız üstünden transfer yapılmasını engelleyebilmek için bankadaki limitleri doldurabilirsiniz. Bu şekilde bir adım ile en azından maddi anlamda daha fazla kayba uğramazsınız.